מיקום

צור קשר

מספר טלפון: +972524755167

אתר אינטרנט: https://www.atalya.co.il/

דואר אלקטרוני: info@atalya.co.il

עתליה

  • place-img
  • place-img
  • place-img
place-imgplace-imgplace-img

עתליה היא שפית שנולדה בשכונת עין כרם ההררית והיפהפייה, השוכנת בפאתיה הדרום-מערביים של ירושלים - ובפעילויות הטעימות שלה היא לוקחת את המשתתפים אל מחוזות ילדותה ומכירה להם את הפינות הנסתרות שבה דרך האוכל.

עתליה מקיימת סדנאות בישול וסיורים מיוחדים ברחבי ירושלים, סיורים שסובבים סביב הקולינריה הירושלמית והנופים המגוונים.

בנוסף, ביתה הפרטי משמש אותה היום לאירוח לארוחות פרטיות. בית זה מתאפיין בתקרות גבוהות, רצפה מצוירת והרבה אומנות ישראלית במיטבה. חלקו הקדמי של הבית משקיף אל נופו הקסום של הכפר העתיק עין כרם על שלל צריחיו ובוסתניו. בחלק זה מתקיימות הארוחות אל מול הנוף המרהיב של הכפר והרי ירושלים.  המקום מתאים לסוגים שונים של חגיגות כמו ימי הולדת, ימי גיבוש, בר מצוות, מסיבות רווקות ואפילו חתונות, וגם כמובן מפגש נעים לאלו שפשוט רוצים אוכל טוב. במהלך האירוע כל הבית פתוח לאורחים שיכולים להינות משלל חלקיו השונים, הפנימיים והחיצוניים.
הארוחות שעתליה מכינה מתאפיינות במוצרים טריים ועונתיים אותם היא קונה בשווקים של ירושלים, מלקטת ביערות המקיפים את הבית, או קוטפת בגינת הירק שעל הגג. הארוחות משתנות בהתאם לציפיות המזמינים ולעונות השנה, ארוחות בשריות, חלביות, טבעוניות או בראנץ' משובח ולכולם מכנה משותף אחד - הקפדה בלתי מתפשרת על כל הפרטים, תוך יצירתיות מתחדשת. אהבתי למתוקים הפכה את מנות הקינוח לסיום הולם ובלתי נשכח של ארוחה משובחת.