צור קשר

מספר טלפון: +972556646684

אתר אינטרנט: https://www.machne.co.il/

דואר אלקטרוני: contact@yallabasta.co.il

יאללה באסטה

| סגור בשבת | לא מתאים לילדים לא כשר
  • place-img
  • place-img
  • place-img
place-imgplace-imgplace-img

אין דומה שיטוט אקראי בשוק מחנה יהודה לסיור תוכן מודרך וחושף סודות מקומיים.

"יאללה באסטה", חברת התיירות הקולינרית הגדולה בישראל, מציעה מגוון דרכים לחוות את שוק מחנה יהודה.

סיורים פתוחים להצטרפות: מדי יום שישי מקיימת החברה סיור טעימות פתוח להצטרפות, אליו יכול כל אחד להירשם ולשלם דרך אתר האינטרנט. בסיור נטעם חלבה מקומית, ניפגש עם איש האתרוגים ונטעם את השיקוי המיוחד שהוא רוקח משילובים שונים של פירות. לאחר מכן נבקר בחנות התבלינים, נטעם תבשיל מעולה ונהנה מהארומה של התבלינים. בנוסף גם נטעם מאפה מיוחד עם סיפור עוד יותר מיוחד. לאחר שאכלנו נצא לסיור קצר בשכונת חלאות בין בורות המים ונשב תחת עץ התות המפורסם.

כמו כן, בימי חמישי בערב, מקיימת החברה סיורי ברים וגרפיטי פתוחים באיזור השוק, כמו גם סיורים מיוחדים לרגל חגים ומועדים.

סיורים סגורים לקבוצות: לקבוצות סגורות מציעה חברת יאללה באסטה מגוון סיורי קונספט בשוק בהתאמה מלאה לצרכים, לתקציב, לאופי האנשים ולרמת הכשרות. בין הסיורים שניתן לקיים: סיור טעימות עם שף, סדנת צילום בשוק, סיורי הרמת כוסית, סיור תאטרלי בנחלאות ועוד.

כרטיס הטעימות: דרך נוספת לחוות את שוק מחנה יהודה היא דרך כרטיס הטעימות של יאללה באסטה. כרטיס הטעימות נותן לך גישה למגוון מקומות בשוק ונותן לך לחוות את המקום כמו המקומיים. כרטיס הטעימות כולל: טעימת סמבוסק חומוס/סביח או מאפה גרוזיני, קובה בסוגים שונים, קציצת אנגוס או טעימת חומוס, כוס מיץ בריאות מרעננת, טעימת ירה ופופקורן או דים סאם ולבסוף כוס קפה בסגנון שוק או גלידה ירושלמית קרירה.

מארזים מהשוק: בנוסף לסיורים, השיקה חברת יאללה באסטה את "יאללה בוקס", מיזם סלי שוק מפנקים היישר משוק מחנה יהודה. בין הסלים שנמצאים ברפרטואר האתר תוכלו למצוא סל "המיטב של מחנה יהודה", לצד מארזים לחגים, כמו מארזים לראש השנה, מארזים לפסח, מארזים לפורים ועוד.

לרכישת כרטיס טעימות או להזמין מקום בסיור מודרך ניתן לגשת לאתר של "יאללה בסטה" המוקדש לשוק מחנה יהודה.

https://www.machne.co.il/
באתר זה קיים מידע רב לגבי השוק, העסקים בו, חניה, מפה וסיורים מומלצים.